Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Vinterens jakke/kåpe/parkas

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-10-13, 07:46   #1
Isolde
Øyboer
 
Isolde sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 12.916
Isolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt av
Standard

Sv: Vinterens jakke/kåpe/parkas

Jeg kjøpte Kari Traa safir parkas i går. Blir min første vinterjakke på veldig mange år. Fryser hele tiden på grunn av vektnedgang så skal bli godt.

Isolde er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 20-10-13, 14:46   #2
Trixie
Bør lage seg en tittel selv
 
Trixie sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 8.339
Blogginnlegg: 160
Trixie er kulere enn de flesteTrixie er kulere enn de flesteTrixie er kulere enn de flesteTrixie er kulere enn de flesteTrixie er kulere enn de flesteTrixie er kulere enn de flesteTrixie er kulere enn de flesteTrixie er kulere enn de flesteTrixie er kulere enn de flesteTrixie er kulere enn de flesteTrixie er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Vinterens jakke/kåpe/parkas

Opprinnelig lagt inn av Isolde, her.

Jeg kjøpte Kari Traa safir parkas i går. Blir min første vinterjakke på veldig mange år. Fryser hele tiden på grunn av vektnedgang så skal bli godt.


Kan denne strammes inn i livet Isolde? Eller er den "rett ned"?

Trixie er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no