Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold > Madam Mims oppskriftsforum

Sukkerbunn, lage selv eller kjøpe?

Madam Mims oppskriftsforum Har du noen gode oppskrifter å dele, eller er på jakt etter noen gode oppskrifter? Da er dette det rette forumet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 15-05-07, 16:39   #22
Michelle
X First Lady
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 6.452
Michelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt av
Standard

Sv: Sukkerbunn, lage selv eller kjøpe?

Opprinnelig lagt inn av Muskat, her.

En bombesikker sukkerbrødbunn er å bruke lys glutenfri melblanding. Da er det bare å tilsette ett-eller-annet (jeg husker ikke helt, egg kanskje?), og ha i formen, det står oppskrift på posen. Den blir skikkelig god, mye bedre enn kjøpebunn.

.

Jeg bruker også dette glutenfrie melet i sukkerbrødet. Bunnen blir utrolig luftig og god. Oppskriften på pakken gir bomesikkert et godt resultat.

Michelle er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:15.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no