Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby

Besseggen alene?

Fritid og hobby Favner alt som har med fritid og hobby å gjøre. Reiser, sport, kosmetikk, shopping og hobbyaktiviteter.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 27-08-14, 22:45   #9
Gerbera
Bør lage seg en tittel selv
 
Gerbera sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Viken
Innlegg: 4.488
Gerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Besseggen alene?

Opprinnelig lagt inn av noen, her.

Her har du en fellestur, hvis du ikke vil gå alene:
http://www.dntoslo.no/fellestur/acti...8781&fo_id=241

Takk for tips, men denne gikk i 2012.

Jeg har sjekket DNT sine sider, og kommer nok til å melde meg på noen av fellesturene.

Jeg drar bort nå, og første mulighet er 12-14 september. Da er det både Fjellfilmfestival der, og "Høsthelg i Jo Gjendes rike", så det er stappfullt med folk. Jeg trenger jo ikke gå i kø hvis jeg ikke må.
Tenkte å dra opp 19, sove på Gjendesheim, og gå den 20. Gå inn, og båt tilbake, men hadde tenkt til å ha et ørlite værforbehold, jeg vil jo gjerne se litt når jeg først er der.

__________________
To søte germini 05~07
Gerbera er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:39.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no