Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Rå melk vs. mangel på vaksiner

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 24-02-15, 15:33   #11
Tallulah
Glamorøs
 
Tallulah sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 60.500
Blogginnlegg: 641
Tallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Rå melk vs. mangel på vaksiner

Opprinnelig lagt inn av Polyanna, her.

Sant. Det handler også om at man ikke har noen følelse med råvarer, ikke lærer å lage mat skikkelig, få dyrker noe særlig egen mat, osv.

Ja, vi får jo bare kjøpt perfekt skårne biffer, syns alt av sener og fett er ekkelt, og mye kjøtt når aldri butikkdisken en gang.

Fines det produsenter som bare pasteuriserer, men ikke homogeniserer? Røros for eksempel?

Ja, nevn det Floksa! Siden alle disse artiklene kommer om rå melk og salg fra bakluka på en bil på parkeringsplasser, så kanskje de har et marked blant hipsterne!

__________________

Tallulah er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:22.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no