Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Madeleines mor mistenkt (VG)

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-09-07, 19:54   #11
Olympia
ræv med ører
 
Olympia sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 4.944
Olympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt avOlympia har mye å være stolt av
Standard

Sv: Madeleines mor mistenkt (VG)

Jeg er ikke, og har aldri vært skråsikker på at de er skyldige i noe annet enn forsømmelse av barna sine. Men i og med at de er formelt mistenkt, så synes jeg det er utrolig merkelig at det for mange ser ut til å være helt umulig at de er innblandet.

I denne saken kan man kaste artikler mot hverandre, en avis skriver en ting, og en time senere skriver en annen avis det stikk motsatte. Eksperter uttaler seg om samme sak men kommer til helt forskjellige konklusjoner. Enhver artikel jeg har linket til kan du "motbevise" med en annen du finner, og det samme kan jeg. Så det blir helt meningsløs å spytte artikler ut mot hverandre.

Dagbok-beviset blir ikke et bevis i seg selv, men bidrar til et større bilde, som forhåpentligvis kan gi et riktigere inntrykk av Kate. Kanskje det ikke betyr noe, men kanskje hun hadde alvorlig PND? Det er bekreftet av familien selv at Kate trengte mye hjelp med barna, og at hun måtte få hjelp av moren sin som de ofte fløy inn i helgene når Kate var alene med barna. Slike opplysninger er brikker i et puslespill.

Det jeg baserer min personlige mening på stort sett, er familiens egne uttalelser. Som f.eks. det første som noensinne ble sagt om Madeleines personlighet, nemlig at hun var et vanskelig barn. (Sagt to dager etter hun forsvant, live på TV av onkelen sin).

__________________
-lost behind where all things fall-


Olympia er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:23.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no