Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Schau og "Dødssyndene" på TV2

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 03-11-07, 21:44   #4
Hasselnøtt
Sliter med tastaturet
 
Hasselnøtt sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 5.207
Hasselnøtt er et navn som alle kjenner tilHasselnøtt er et navn som alle kjenner tilHasselnøtt er et navn som alle kjenner tilHasselnøtt er et navn som alle kjenner tilHasselnøtt er et navn som alle kjenner tilHasselnøtt er et navn som alle kjenner tilHasselnøtt er et navn som alle kjenner tilHasselnøtt er et navn som alle kjenner tilHasselnøtt er et navn som alle kjenner tilHasselnøtt er et navn som alle kjenner tilHasselnøtt er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Schau og "Dødssyndene" på TV2

Opprinnelig lagt inn av Hattifnatten, her.

Jeg kan selvsagt ikke si om han har utnyttet mennesker med problemer, men jeg synes sannsynligheten for det er stor når han drar til Thailand for å få en thailandsk gutt til å slikke seg i underlivet for norsk underholdningstvs skyld.

Betalte han denne gutten? Hvis han gjorde det er han skyldig i forhold til Thailandsk lov.

Hvis han ikke betalte denne gutten virker det enda mer som utnytting. Jeg kan ikke se for meg at det er fordi gutten synes Schau er så deilig at han gikk med på det.. uten at jeg kan si det for sikkert.

Noen som vet om han ble betalt?

Noen som har belegg for at han ikke blir utnyttet?

Etter som jeg fikk med meg (fra media) var dette er 35 år gammel bareier.

Hasselnøtt er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 16:38.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no