Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Glitterchicks film- og musikkforum

Julekalender på tv

Glitterchicks film- og musikkforum Film, tv-serier og musikk

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 11-11-07, 23:21   #8
Mikkeline
Flax
 
Mikkeline sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Bergen
Innlegg: 5.799
Mikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Re: Sv: Re: Sv: Julekalender på tv

Opprinnelig lagt inn av Aminta, her.

Men da er det jo, som sagt, bare å droppe å se på. Hvis det ikke fenger vil han vel ikke gidde å se på det heller.
Man kan jo telle ned til jul på andre måter, de fleste unger har adventskalender foreks. Og man kan ha appelsin med nellikker i, kalender man krysser av på osv.

Ja, kjære vene. Klart det går ann.

Poenget mitt var at jeg syntes det var koselig å se sammen med ham i fjor. I år blir det kanskje ikke sånn. Ingen krise eller stort problem selvsagt.

Mikkeline er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:29.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no