Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hva skal barna få i julegave?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 16-11-07, 11:08   #11
Obelix
Ferdig!
 
Obelix sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 11.887
Obelix har mye å være stolt avObelix har mye å være stolt avObelix har mye å være stolt avObelix har mye å være stolt avObelix har mye å være stolt avObelix har mye å være stolt avObelix har mye å være stolt avObelix har mye å være stolt avObelix har mye å være stolt avObelix har mye å være stolt avObelix har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hva skal barna få i julegave?

Opprinnelig lagt inn av PrinsesseChiefen, her.

Ser det er flere som skal kjøpe DS til sine eldre barn. Bra det ikke er bare jeg som vil kjøpe en til barna sammen. Da er jeg ikke så rar som jeg fryktet. Ser ikke behovet for en til hver.
Minsten tror jeg får ski, fordi jeg tror de etter storesøster er vel lange (må først rote de ned fra garasjen). Hvis ikke så blir det vel noe lite noe, trenger egentlig hverken klær eller leker med to storesøstre å arve etter (og med besteforeldre som synes de må bruke like mye penger, evt like mange gaver til hver av barnebarna, blir det nok halv-nyttige ting lell...)


Her er det bare eldste som har hatt DS, og det er faktisk et problem nå som minste har begynt å interessere seg for det også.
Og dele en DS mellom de to tror jeg hadde blitt mer trøbbel enn moro. Derfor får lillebror en egen til jul.
Men det kan jo hende det går greit hos dine.

Obelix er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:45.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no