Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Hjelp meg å velge "bunad"

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

Se resultatene: Hvilken bunad skal Ruska få ?
Veslemøy 15 17,65%
Martine 44 51,76%
Rondastakk 24 28,24%
Dropp det 2 2,35%
Deltakere: 85. Du kan ikke stemme på denne undersøkelsen

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 09-04-08, 10:41   #11
Isolde
Øyboer
 
Isolde sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 13.010
Isolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hjelp meg å velge "bunad"

Jeg likte best Martine.

Og nesten alle bunader kan legger ned om man er villig til å ha litt lag på lag første årene. Jeg hadde samme bunad fra jeg var 6 til 12. I livet var det 20cm nedbrettet under stakken første årene og det ble syd ned og dampet etter hver som jeg vokste.

I sidene gjør man det samme. noen cm på hver side som man spretter opp og syr sammen litt lenger ute. og så damper mann. Da blir ikke ekte drakt like dyrt som folk skal ha det til.

Ask sin har han brukt fra han var 5mnd gammel. er forsatt 5 cm å sy den ut i livet før vi går over på neste størrelse.

Isolde er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:27.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no