Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Pris på bursdagspresanger til venner

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 01-02-10, 10:44   #1
Tjorven
ej ikke møjkets heije
 
Tjorven sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 42.486
Blogginnlegg: 183
Tjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Pris på bursdagspresanger til venner

I går hadde snuppa 5-årsdag, og jeg er mildt talt sjokkert over gavene hun fikk av vennene sine. Jeg håper at foreldrene har handlet på salg, men allikevel har de brukt langt mer penger enn det jeg vanligvis kjøper presang for.

Jeg kjøper presang for omtrentlig en 100-lapp; pluss/minus bittelitt sånn at det blir noe barnet ønsker seg. Er jeg veldig sparsommelig?

Hvor mye bruker du på presanger til barnas venner? Legg gjerne på en kommentar om hvor gammelt barnet er.

__________________
Snuppa 05, Knerten 07
Tjorven er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 20:20.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no