Gå tilbake   Foreldreportalen > Blogger > Kaffestuggu – Where everybody knows your nick

17. maikaffe

Kaffestuggu er åpen døgnet rundt for kaffe, vin, te, øl, brus, vann eller bare skravling. Alle, både nye og gamle, er hjertelig velkomne her! Bloggen er helt åpen og kan, som alle åpne blogger, også leses av ikke-FP-medlemmer og Google.

Bloggen tilhører ikke ett bestemt medlem, men drives av moderatorteamet i fellesskap, og den åpnes hver morgen av den første i teamet som føler for det. Kaffestuggu har ofte åpent på kveldstid også, særlig i helgene.
Rangér dette innlegget

17. maikaffe

Postet 17-05-25 kl 05:20 av Kaffestuggu

Gratulerer med dagen.

Kommentarer totalt 11

Kommentarer

Gammel
star sin avatar
Gratulerer med dagen

Rolig morgen. Vi skal ikke være noe sted før 12.30. Lager foccacia og brownies.
Postet 17-05-25 kl 08:13 av star star er ikke aktiv
Gammel
Fintdethei! sin avatar
Gratulerer med dagen!
Rolig morgen her også. Yngste har fått på seg bunaden og skal straks på frokost med venninner. Tror vi stikker til byen en liten tur etterpå, før det blir for varmt. Må lufte den litt for trange bunaden, bare for å oppleve gleden med å ta den av igjen .

Grillings i kveld og visstnok Eurovision…
Postet 17-05-25 kl 09:21 av Fintdethei! Fintdethei! er ikke aktiv
Gammel
Millen sin avatar
Gratulerer med dagen!

Jeg våknet tidlig av korpset i gatene, og litt senere kjørte de lokale russen rundt om med Ja, vi elsker på full guffe.
Tom tenåringen våknet.
Først kaffe og litt frokost før jeg skal opp på skolen og møte korpsungen. .

Grilling og sikkert Eurovision her i kveld og.
Postet 17-05-25 kl 09:32 av Millen Millen er ikke aktiv
Gammel
007 sin avatar
Gratulerer med dagen.

Vi har hatt en rolig formiddag hjemme, og nå skal vi snart på grilling til svigers. Alle ungene (som ikke er unger lenger, men voksne) er med venner/svigerfamilie, så kun oss to «gamle» igjen. Bobler hos venner ut på kveldingen og så skal vi ta en dyr taxitur hjem ut på natten.

Bunaden har blitt i største laget, så den henger i skapet. Like greit, for det er litt for varmt for bunad i dag.
Postet 17-05-25 kl 12:43 av 007 007 er ikke aktiv
Gammel
Fersken sin avatar
Gratulerer med dagen!

Rolig på dagen og en liten Eurovisionfeiring i kveld. Eldste har fått på seg festdrakten og er på lunsj/brunsj med venninner, resten av familien er hjemme for 15-åringen har fått skarlagensfeber og er ganske så slakk.
Postet 17-05-25 kl 13:04 av Fersken Fersken er ikke aktiv
Gammel
Millen sin avatar
God bedring til den syke, Fersken.
Postet 17-05-25 kl 13:56 av Millen Millen er ikke aktiv
Gammel
Syrinx sin avatar
Gratulerer med dagen!

Rolig feiring her. No sit eg i solveggen og høyrer skulekorpset spele konsert nede på skulen. Elskar det!


God betring i heimen, Fersken.
Postet 17-05-25 kl 15:38 av Syrinx Syrinx er ikke aktiv
Gammel
Blånn sin avatar
En sliten musikant melder seg. Håper alle har hatt en fin dag!
Postet 17-05-25 kl 20:58 av Blånn Blånn er ikke aktiv
Gammel
Fersken sin avatar
Nå er det Eurovision, bobler, is og jordbær!
Postet 17-05-25 kl 21:20 av Fersken Fersken er ikke aktiv
Gammel
Pamina sin avatar
Rolig morgen med 17.mai brunsj med nærmeste familie, så barcdet grillings hos svogers. Veldig hyggelig, nå følger vi halvveis med på musikksjåvet og noe ishockey-greier.
Postet 17-05-25 kl 21:26 av Pamina Pamina er ikke aktiv
Gammel
Blondie sin avatar
Det beste med at ungdommene er store (og fester hele nasjonaldagen) er at vi slipper å se Eurovision.

Beina høyt etter tog- og familiebonanza.
Postet 17-05-25 kl 21:39 av Blondie Blondie er ikke aktiv
 
Nylige blogginnlegg av Kaffestuggu

Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:39.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no