Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Høyre vil fjerne pappakvoten

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 09-05-10, 21:53   #10
løve70
Enda en som trener
 
løve70 sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2007
Innlegg: 18.762
løve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt avløve70 har mye å være stolt av
Standard

Sv: Høyre vil fjerne pappakvoten

Jeg ble meget skuffet da jeg hørte dette Høyre har alltid vært 'mitt' parti, men nå er jeg jamen i tvil gitt. I teorien er jeg selvsagt for valgfrihet og jeg skulle ønske at vi faktisk var kommet dithen at det ikke lengre var behov for en fedrekvote. Nå er vi dessverre ikke der enda, og jeg tror heller ikke at vi kommer dit med det første.


Jeg kjøper heller ikke inntektsargumentet. Barn er noe man planlegger, de kommer ikke plutselig, og da kan de aller, aller fleste, som har inntekter så mye høyere enn 6G at det utgjør stor økonomisk forskjell, planlegge for dette. For eksempel ved å kun betale renter noen måneder..

løve70 er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 04:10.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no