Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

"Navnet skjemmer ingen" ...?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 08-07-07, 08:17   #15
Che
Har tro på forbedring
 
Che sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: "Cuba"
Innlegg: 26.923
Blogginnlegg: 293
Che har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: "Navnet skjemmer ingen" ...?

Opprinnelig lagt inn av anakonda, her.

Jeg har hørt om en familie som kalte sønnene sine (faren het Bjørn), for Herbjørn, Asbjørn, Torbjørn og Vebjørn. Eller noe lignende. Haha, men de gjør ite noe om folk er litt rare, og gjør dom no rart itte du kan forklare, så lat dom få vara i fred, og sett deg og sjå på og le. Dutt-du-ruru-durururu!

Vi var naboer med Torbjørn Herbjørn og Asbjørn da jeg var liten. - Jeg vet fortsatt ikke hva pappa'n og mamma'n het, men vi var hellig overbevist om at de het Bjørn og Bjørg.

__________________
Min signatur
Che er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no