Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Er det bare jeg som er kjip? [halloween]

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 31-10-12, 23:18   #20
Agent Scully
Truth is in the x-files
 
Agent Scully sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Akershus
Innlegg: 8.444
Blogginnlegg: 584
Agent Scully har et rykte de fleste bare kan drømme omAgent Scully har et rykte de fleste bare kan drømme omAgent Scully har et rykte de fleste bare kan drømme omAgent Scully har et rykte de fleste bare kan drømme omAgent Scully har et rykte de fleste bare kan drømme omAgent Scully har et rykte de fleste bare kan drømme omAgent Scully har et rykte de fleste bare kan drømme omAgent Scully har et rykte de fleste bare kan drømme omAgent Scully har et rykte de fleste bare kan drømme omAgent Scully har et rykte de fleste bare kan drømme omAgent Scully har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Er det bare jeg som er kjip? [halloween]

Jeg er uenig med dere idag. Jeg mener Pesten kan få lov til å drite i Halloween og sitte i soffaen og kose seg og at det er helt uavhenig av om ungene til Pesten går trick or treat.

Det derre verdivalgtullet kjøper jeg ikke. Ikke på dette. Det må være lov å velge å stå utenfor halloweenordningen på et personlig plan uten å måtte utføre kiipe inngrep i barnas sosiale liv.

Om pesten selv hadde kledd seg ut og gått og treat'et og SÅ slukket lyset, da hadde det stillt seg annerledes.


Vi har for øvrig hatt en super feiring, jeg var ute og gikk med 6 unger, de aller fleste husene hadde gresskar eller fakkel ute. En stakkars dame hadde bare nøtter, men det er cool. Jeg fikk faktisk en seigemann selv. Vet ikke om det var heksehatten ellet refleksvest str XXXS som var mest skremmende.

__________________
Storebror -06, Lillesøster & Lillebror -09

- Serenity now. Insanity later.
Agent Scully er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:52.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no