Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Påkledning i barnehagen, jeg har ingen kontroll!

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 02-09-09, 10:52   #11
Lykken
Nek er allrighte dyr
 
Lykken sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: nær Oslo
Innlegg: 11.770
Lykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Påkledning i barnehagen, jeg har ingen kontroll!!

Vi har ingen problemer med dette, men jeg henger meg heller ikke veldig opp i om de blir litt våte, det ligger skiftetøy der. Vi bruker regntøy nå tidlig høst og tidlig vår, ellers er det utedress med gummi som gjelder. Ellers kler jeg på det de skal ha om morgenen, det betyr ullundertøy, fleece, ullsokker, fleecejakke etc, og sørger for at det alltid henger litt ekstra i barnehagen. Er det noe som glipper er det som regel vi som har glemt å ta med gummistøvler,lue, regndress etc, ikke barnehagen.
Jeg synes generelt at det er mye MIN unge SKAL og en negativ og detaljstyrende holdning til skole og barnehage fra foreldre.

__________________
Det er bedre å vere lita og tøff,
enn en stor bløff! (Jeg er begge deler!)

Gutt 2002 og jente 2005
Lykken er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:42.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no