Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hva slags type troll er best og hva slags er verst?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 15-02-10, 14:05   #11
annemede
Ser lyst på livet
 
annemede sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 18.080
Blogginnlegg: 241
annemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Hva slags type troll er best og hva slags er verst?

Opprinnelig lagt inn av Skilpadda, her.

Noen ropte?

Altså, for å ta det litt kjapt:

1) Ja, vi vil gjerne ha innrapporteringer. Og vi vil veldig mye heller ha det enn outing/hinting eller PM-/prikkehvisking! Det er fordi vi vil vite hva som skjer så vi kan bremse/brannslokke dersom en situasjon eskalerer eller står i fare for å eksplodere. Vi vil langt heller kunne snakke med den som eventuelt blir mistenkt for noe - det kan ofte være like mye grunn til å "skjerme" i den enden som i den andre.

Det er derimot ikke vår jobb å sørge for (eller å garantere) at folk snakker sant på forumet. Det er jo også greit å huske på. Vi kommer ikke til å kreve "beviser" fra noen, eller noe sånt. Og det å forlange beviser fra noen kan like gjerne gjøre situasjonen verre som å virke oppklarende.

2) Det er ikke vår sak hva medlemmer snakker med hverandre om utenfor FP. Men dersom det er en konflikt under oppseiling - en konflikt som er relevant for FP, altså, ikke en søskenkrangel eller jobbkonflikt - setter vi pris på å få vite om det, av samme grunn som i punkt 1.

Så dere løser ikke jobbkonflikter altså?

annemede er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:03.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no