Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Tilbakemeldinger

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 18-08-12, 19:03   #9
Irma
Ekvilist
 
Irma sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 13.117
Blogginnlegg: 25
Irma har et rykte de fleste bare kan drømme omIrma har et rykte de fleste bare kan drømme omIrma har et rykte de fleste bare kan drømme omIrma har et rykte de fleste bare kan drømme omIrma har et rykte de fleste bare kan drømme omIrma har et rykte de fleste bare kan drømme omIrma har et rykte de fleste bare kan drømme omIrma har et rykte de fleste bare kan drømme omIrma har et rykte de fleste bare kan drømme omIrma har et rykte de fleste bare kan drømme omIrma har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Tilbakemeldinger

Jeg har gitt 20 prikker siden 24. juni, av det jeg kan se i kontrollpanelet.

Jeg prikker mindre enn før. Jeg blir ikke like lett imponert over gode innlegg som i gode gamle NM-dager, siden kvaliteten på diskusjonene her inne jevnt over er høy. Men jeg prikker ikke nødvendigvis de jeg setter mest pris på eller kjenner best privat, slik det kanskje kan være lett å tenke som naturlig. Det går som oftest på sak og enighet, eller sympati i en spesifikk situasjon.

Det er helt greit å ta opp dette med prikkingen. Siden dette er en del av opptakssystemet for goder som markedsplassen og M1 og M2, så avhenger det av at vi har et vitalt prikkesystem for å oppleve samsvar mellom deltagelse og goder man oppnår. Men er man ny eller lite aktiv så må man nok uansett regne med å gi litt av seg selv, skrive godt, eller ha god humor for å få prikker.

__________________
Poden 2005 og Pjokken 2008
Irma er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 20:52.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no