Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Hvilket annet land og annen tidsperiode hadde du passet i?

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-05-14, 10:11   #36
Tallulah
Glamorøs
 
Tallulah sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 60.535
Blogginnlegg: 641
Tallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hvilket annet land og annen tidsperiode hadde du passet i?

Opprinnelig lagt inn av apan, her.

Tror mine foreldre gjorde det, men de levde spartansk da. Til slutt kjøpte de seg to gitarer, for så å sette seg på den ene før de i det hele tatt var igang med spillingen.


Opprinnelig lagt inn av 007, her.

Eller dansk kirsebærvin. Og billig russisk vodka blandet med sironbrus.

Ja, eller sånn kirsebærlikør med sånn lite messingglass i logoen som man kunne pille ut og ha i dukkehuset!

Jeg ville ikke bodd i Storbrittania, samme hvor rik jeg var. De og franskmennene har banket barna sine helseløse og hadde til et stykke ut på nittenhundretallet en teori om at barn burde bankes mest mulig før de fylte to år for at de skulle bli skikket. Og de som ikke ovelevde? Jaja. De hadde vel ikke blitt skikket da. Litt samme logikk som vaksinemotstanderne som mener at litt meslinger for å luke ut de svake blant oss er en fin ting.

Og var man adelig så ble man jo bare drept eller barna dine ble drept.

__________________

Tallulah er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:14.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no