Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Flexer du hver dag? Trives du med det?

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-08-14, 16:45   #34
tink
har tatt seg sammen
 
tink sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Mellom fjellene
Innlegg: 9.884
Blogginnlegg: 612
tink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt av
Standard

Sv: Flexer du hver dag? Trives du med det?

Jeg flekser mye, men sjelden med ekstra timer på kveldstid. Det er en del arrangement og ubekvemme tider (søndag og kveld) da jeg må være på jobb. Dette gir meg ekstra timer til å komme seinere og gå tidligere, for å rekke diverse henting og levering.

Får ikke overtidsbetalt, men om jeg MÅ være på jobb får jeg skrive doble timer. Bransje med knapper og glansbilder.

__________________

tink er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 20:05.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no