Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Har noen laget denne siden på bøff, eller har det bikket helt over for prinsessen?

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 29-07-07, 18:52   #11
Skremmern
Ringskrømt
 
Skremmern sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Øst
Innlegg: 20.273
Blogginnlegg: 3
Skremmern har et rykte de fleste bare kan drømme omSkremmern har et rykte de fleste bare kan drømme omSkremmern har et rykte de fleste bare kan drømme omSkremmern har et rykte de fleste bare kan drømme omSkremmern har et rykte de fleste bare kan drømme omSkremmern har et rykte de fleste bare kan drømme omSkremmern har et rykte de fleste bare kan drømme omSkremmern har et rykte de fleste bare kan drømme omSkremmern har et rykte de fleste bare kan drømme omSkremmern har et rykte de fleste bare kan drømme omSkremmern har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Har noen laget denne siden på bøff, eller har det bikket helt over for prinsessen

Opprinnelig lagt inn av esme, her.

Jeg tror nok at de fleste her uttaler seg skarpere om Märtha enn hva man hadde gjort dersom noen hadde kommet med sine personlige meninger. Det er forskjell på å uttale seg om en offentlig person og hvilken tone man tar til en man er i samtale med.

F.eks så har jeg ingen problemer med å komme med ukvemsord om f.eks Anita Bryant som ut fra sin religiøse overbevisning mener at homofile skal drepes, mens jeg er adskillig mer moderat ovenfor min onkel som tror at det bor tusser i skogen.


Du ser forskjellen, gjør du ikke? Mellom å ha en tro, og å ville drepe et annet menneske pga legning?

Når det er sagt, har jeg ingen problemer med å uttale meg om offentlige personer, men det er ikke mer greit å hetse dem bare fordi de tilfeldigvis har et fjes de fleste kjenner til.

Skremmern er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Emneord
engleskole, klassiker


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:44.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no