Sv: Valla - kva er det med den dama ...?
Eg berre høyre Valla åpne munnen, så tenker eg at ja her er en psykopat!
Ja klart ho har vore dyktig i jobben på mange felt,ingen tvil om det. Men eg synes ikkje det uskyldiggjør å trakasere andre med lite passande kommentar. Når en står fram i media og er så ubøyelig på alle felt, så tviler eg på at ho er full av empati og forståelse for andre i jobb situasjon.
Skulle berre ønske ho hadde visst en tanke mennesklighet i denne saken, då hadde det vore so mykje lettare å like ho igjen. No er ho berre ei stor stor hurpe!
At ho gav ut bok er eg einig i at er det dummaste ho har gjort ever! I hvertfall når ho har vore så steil. Hadde ho lagt seg flat med eingang,eller visst den minste evne til empati hadde det vore meir interesant å lese boka. Då hadde ho kanskje hadde ho fått litt sympati også av meg.
Eg bryr meg katten i kva media seier, det som skremmer meg er måten ho står fram og uttaler seg på. Det er skremmande å sjå det!
|