Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

De som ikke vaksinerer barna er ...

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-02-09, 15:34   #11
Lykken
Nek er allrighte dyr
 
Lykken sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: nær Oslo
Innlegg: 11.770
Lykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: De som ikke vaksinerer barna er ...

Opprinnelig lagt inn av Kråka, her.

Nei jeg er egoistisk og veldig dum, så derfor stoler jeg ikke på helseinstituttet.
Jeg er ferdig med denne diskusjonen nå, så får vi se om 10-15-20 år HVORFOR flerer og flere blir autister, ad/hd kreft, allergier, astma, konsentrasjonsvansker osv er faretruende på frammarsj. Ønsker dere alle lykke til med vaksinering og videre arbeid med å fremheve vaksiner som absolutt politisk korrekte rette å gjøre.

Og du poengterer igjen og igjen at du ikke har forstått noe av diskusjonen, ikke tatt til deg noe fakta eller informasjon, ikke fundert eller reflektert over om du kan ha tatt feil eller bør revurdere holdningen din, du svarer fullstendig usaklig, oppgir ikke kilder, oppgir totalt lite troverdige kilder og gjentar alt som et mantra uten å tenke over at folk har motbevist det du framlegger. Bare at du igjen, så sent i diskusjonen, drar fram autisme og kreft er jo intet mindre enn fantastisk. Og du oppgir ikke kred ved å svare sarkastisk, du bare undergraver din egen troverdighet enda mer.
Jeg synes absolutt du bør flytte fra dette forumet og over på NM og DIB, tror du passer bedre der.

__________________
Det er bedre å vere lita og tøff,
enn en stor bløff! (Jeg er begge deler!)

Gutt 2002 og jente 2005
Lykken er ikke aktiv  
 

Emneord
vaksinasjonskonspirasjon

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:09.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no