Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Tilbakemeldinger

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 19-08-12, 09:27   #9
Lille meg
ihuga feminist
 
Lille meg sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2010
Innlegg: 6.535
Lille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt av
Standard

Sv: Tilbakemeldinger

Opprinnelig lagt inn av Bluen, her.

Jeg gir betraktelig flere enn jeg får, ser jeg.

Jeg gir definitivt flere prikker enn jeg får. Hvis jeg skal bruke dagens kontrollpanel - som tross alt ikke er spesielt tilfeldig - så gir jeg rundt fem prikker for hver prikk jeg selv får. Jeg syns ofte jeg leser gode, hyggelige, rørende, interessante eller inspirerende innlegg, og da syns jeg det er OK å gi en liten tilbakemelding om det.

En annen ting er at jeg ser til min forbauselse at jeg i ettertid ofte er enig med meg selv i hva jeg syns er "prikkverdig". Når gamle tråder kommer opp, så ser jeg at jeg har prikket innlegg jeg fremdeles syns er gode.

__________________
Oss ska verne om livet langs vegen oss går.
Ingen kan hauste der dauden sår.
Blomen ska bløme og graset ska gro,
oss ska ikkje sulke til jorda med blod!

Sist redigert av Lille meg : 19-08-12 kl 21:09. Årsak: Alt for mange prikker!
Lille meg er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:12.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no