Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Debatten om forbruk. Størrelse på bolig

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-11-15, 22:02   #40
millact
Bør lage seg en tittel selv
 
millact sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 52.616
millact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Debatten om forbruk. Størrelse på bolig

Vi er en voksen og to barn på 145 kvadrat. Det er helt OK. Barna har veldig små soverom, så de egner seg dårlig til besøk, men vi har en tv stue til det formålet. Planen er å få et tv til i stuen slik at jeg kan trekke meg unna der når de er i tv stua med besøk. Føler vi har nok plass, men kunne godt hatt større soverom til barna.

Vi har tidligere bodd på 115 kvadrat. De hadde da endel større soverom, men ingen tv stue. Der var det mange som hadde mye større og flottere hus enn oss, men fikk aldri en eneste kommentar på det fra venner eller barn.

__________________
05 og 08
millact er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:44.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no