Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Total subjektiv utblåsning

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-02-07, 19:47   #1
Trixie
Bør lage seg en tittel selv
 
Trixie sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 8.339
Blogginnlegg: 160
Trixie er kulere enn de flesteTrixie er kulere enn de flesteTrixie er kulere enn de flesteTrixie er kulere enn de flesteTrixie er kulere enn de flesteTrixie er kulere enn de flesteTrixie er kulere enn de flesteTrixie er kulere enn de flesteTrixie er kulere enn de flesteTrixie er kulere enn de flesteTrixie er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Total subjektiv utblåsning

Vi har betalt 30 min etter stengetid.
Når klokken er "slagen" går vi å spør kundene om det er noe vi kan hjelpe til med, også slukkes halve lyset i butikken, utrolig effektivt.
Vi jager ikke kundene, men prøver på en skånsåm måte å få de ut av butikken, samtidig som de får handlet ferdig.

Trixie er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 22-02-07, 19:49   #2
Dixie Diner
Nymotens gammeldags
 
Dixie Diner sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Stavanger
Innlegg: 43.980
Dixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Total subjektiv utblåsning

Opprinnelig lagt inn av Trixie, her.

Vi har betalt 30 min etter stengetid.
Når klokken er "slagen" går vi å spør kundene om det er noe vi kan hjelpe til med, også slukkes halve lyset i butikken, utrolig effektivt.
Vi jager ikke kundene, men prøver på en skånsåm måte å få de ut av butikken, samtidig som de får handlet ferdig.

Det gjorde jeg også, og det funket innimellom. Verre var det at jeg ofte mistet bussen hjem og måtte sitte ute og vente i 40 minutter på neste buss. Men jeg var aldri sur mot kundene og lot dem handle ferdig.

Dixie Diner er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 11:20.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no