Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hva blir neste instans?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-04-12, 23:00   #13
polarjenta
Tittel og tittel....
 
polarjenta sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Vesterålen
Innlegg: 21.660
Blogginnlegg: 66
polarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt avpolarjenta har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hva blir neste instans?

Opprinnelig lagt inn av Hattifnatten, her.

At lærere avspaserer på planleggingsdager? Ja det vet jeg skjer, men jeg har ingen statistikk på hvor ofte det skjer. Det er ikke noe jeg dikter opp.

Jeg vet i alle fall at noen lærere og førskolelærere har hatt fri i dag (har møtt opptil flere) og jeg vet at jeg har vært på kafé av og til på slike inneklemte planleggingsdager sammen med lærere og andre skoleansatte.

Men lærerne har vel en viss andel dager de skal ha fri. Her har lærerne hatt fri, det skyldes at de brukte opp alt av planlegging i forbindelse med oppstart av ny skole i høst.

Og ja, det er noen som jobber inn planleggingsdager, jeg vet bl.a at min tidligere barnehage hadde planleggingsdag forrige lørdag, da de reiste ut av byen og hadde planleggingsdag, denne avspaseres nok helt sikkert en inneklemt dag. Er det veldig feil, syns du? De 4 andre dagene kan jeg garantere at de er jobb.
Men som sagt, ikke alle jobber inn, min nåværende arbeidsplass gjør det aldri, om planleggingsdagen er aldri så mye inneklemt.

__________________
Nå også med avatar
polarjenta er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no